צור קשר
לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו אנחנו מעדיפים לחזור אליך באופן אישי.
אנא מלא את פרטיך וניצור איתך קשר תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Address
Email
אנחנו מכבדים את פרטיותך ומתחייבים לא לעשות שימוש לרעה בפרטיך.

Google+

מידע נוסף

חוק הביטוח הלאומי
דמי תאונה
זכויות נפגעי פעולות איבה
תאונות דרכים
נזקי רכוש רכב
תביעות ביטוח
תאונות עבודה
רשלנות רשות ציבורית
אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה ופוליסות הביטוח
ביטוח חיים
נפגעי משרד הביטחון
קביעת אחוזי נכות במל"ל
תביעת רשלנות מעביד
אינדקס ייעוץ משפטי
תאונות תלמידים
פרסומים מהעיתונות
פרסומים מהעיתונות 2
מכתבי תודה
עורך דין דב לרר
עורכת דין רונית אלדור
מקרי הצלחה של עורכי דין לרר אלדור
עו"ד ביטוח לאומי / איחוד אחוזי נכות מעבודה ע"י עו"ד ביטוח לאומי
פסקי דין

:צוות המשרד

דב לרר, עו''ד
רונית אלדור, עו''ד


אורטל רחמים, עו"ד
ירדן פטמן, עו"ד
ד"ר(לרפו"ש) מירלנה וינר, עו"ד
שי ורדי, עו"ד
יצחק משען, עו"ד


ורה משקוב, מתמחה
אורן מלכה, מתמחה

פגישה ראשונה חינם
לתיאום: 03-5756061
כתובת דואר אלקטרוני: , פקס: 03-5756785
המשרד ממוקם 7 דקות מרכבת ארלוזרוב, במתחם הבורסה ברמת-גן


תביעות נכות מקרן פנסיה, תביעות פנסיה, עורך דין לתביעות פנסיה

מומחה תאונות דרכים ותאונות עבודה - עו
פנסיית נכות קיימת בקרנות פנסיה שונות כגון קרן פנסיה מבטחים החדשה וקרן פנסיה מקפת אישית, קרן הפנסיה פסגות, ה.ע.ל , קרן פנסיה הפניקס, פנסיה מקיפה וקרן פנסיה אלטשולר שחם - פנסיה מקיפה.

קיים תקנון אחיד לקרנות הותיקות שתחת תקנון זה מאוגדים מרביתם של המבוטחים בישראל, כך למשל: מבטחים מקפת, קופות גמל, גלעד, נתיב.
שעור התשלום בפנסיה מותנה בנוסחאות הכוללות השכר קובע ושיעור הפנסיה ושיעור אחוזי הנכות שנקבעה עי קרן פנסיה למבוטח. על כן חשיבות מרבית יש לנתון של השכר הקובע בכל קרן פנסיה כשיש להקפיד גם על שחרור מהפרמיה בתקופה הרלוונטית.
יש לשים לב גם לקיזוזים שעורכות קרנות הפנסיה ו/או ניכויים ו/או ביטול מוחלט של זכויות המבוטח במקרה של קבלת תגמולים ממקורות אחרים כגון המוסד לביטוח לאומי ואח'.
לומר על העמית לבצע תביעת פנסיה ולתבוע את התשלומים המגיעים לו מהמוסד לביטוח לאומי ועליו אף לערער על קביעת המל"ל או להעניק לקרן הפנסיה זכות תחלוף להגיש ערעור בשם העמית ויש לשים דגש על החישוב של פנסיית הנכות וההפרשים בין ההכנסה הקובעת והזכאות הסופית בפנסיה במקרה של נכות או שארים לבין הגמלה שהעמית זכאי לה מהמוסד לביטוח לאומי.
יש להקפיד על המועדים הנקובים בתקנון קרן הפנסיה וערעור על החלטת הועדה הרפואית הראשונה והתנאים לאחר מכן לערעור נוסף בפני ערכאה שיפוטית מוסמכת
כפי הרשום בתקנון קרן הפנסיה. ויש לשים לב אימתי ממצאי הועדה הרפואית העליונה בשאלות רפואיות יהיו סופיים! קרי שלא ניתן יהא לערער עליהם בכלל.

יש להדגיש מהתנסות בהופעות בפני ועדות רפואיות של קרן פנסיה כי לעיתים רבות הקביעה הרפואית של הועדה הינה לשנה או שנתיים תוך קציבת זמן ברור להמשך הבדיקה מטעם קרן הפנסיה, ועל כן מן הראוי לצרף הערכת נכות של רופא מומחה בתחום הרלוונטי בדבר קביעת שיעור הנכות הנכות הזמנית והצמיתה כאחד.
יש לבקש את תקנון קרן הפנסיה ולשים דגש בהבנת החריגים לזכאות לקבל קצבת נכות כי לעיתים בתקנון האחיד של הקרנות הותיקות [לא בכל הקרנות] קבוע כי מבוטח יהיה זכאי לקבל קצבת נכות בלבד שאינו זכאי לקצבה, תגמול או גמלה בשל אירוע הנכות בהתאם להוראות פרק ה', פרק יג, לחוק המל"ל (שעניינם ביטוח נפגעי עבודה ותגמולים למתנדבים), חוק תגמולים לנפגעי פעולות איבה או חוק הנכים (תגמולים ושיקום).
כן קובע התקנון תנאי נוסף לקבלת הקצבה והינו כי המבוטח אינו זכאי לקבלת פיצויים לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים או פקודת הנזיקין בשל אירוע הנכות.

תביעות פנסיה לבן משפחה


במקרה שבן הזוג נפטר המשפחה שיקירה נפטר נכנסת לעולם כלכלי אחר. את המשכורת השניה של הנפטר מחליפה קיצבת שארים של קרן הפנסיה וקצבת שארים נוספת מהביטוח הלאומי – כ-2000 ₪ למבוגר ועוד מאות שקלים עבור כל ילד.
במידה ויש משכנתא, תשלומי המשכנתא נפסקים כי ביטוח החיים הנלווה למשכנתא נכנס לפעולה ומשלם אותה.לקבלת ייעוץ משפטי של מומחה בתחום תביעות פנסיה לחץ:
יעוץ משפטי לתביעות פנסיה

 
  דף הבית | פרופיל המשרד | מפת אתר | שאלות ותשובות בנושא תאונות עבודה וביטוח לאומי | שאלות ותשובות בנושא תאונות דרכים | שאלות ותשובות בנושא רשלנות בשטחים ציבוריים | קישורים מומלצים | Google

משרד לרר אלדור מתמחה בטיפול בתביעות פיצויים עבור נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רשויות, רשלנות מעבידים, תביעות ביטוח לאומי ועוד